Miešanie farieb

prémiových značiek v našej predajni v Lučenci

MIEŠANIE FARIEB

Vybrať tú správnu farbu, ktorá bude dokonale vystihne charakter Vašej izby či akéhokoľvek nábytku, je naozaj dôležité. Ak potrebujete pomoc pri výbere, neváhajte a obráťte sa na nás! Naši certifikovaní pracovníci Vám ochotne poradia a pomôžu nájsť Vašu vysnívanú farbu. A to bezplatne!

Chcete Vašim priestorom, nábytku či rôznym predmetom vdýchnuť nový život a hľadáte niečo viac ako len štandardné farby? Na našej prevádzke v Lučenci ponúkame našim zákazníkom taktiež aj službu miešania farieb. Navštívte nás a naši vyškolení zamestnanci Vám namiešajú žiarivé a pestré farby presne podľa Vašich predstáv.

MIEŠANIE FARIEB NA STENU

Okrem skutočne pestrého výberu farieb, rôznych prostriedkov a doplnkového sortimentu či služby miešania farieb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka máme k dispozícii aj príslušné náradie na maľovanie. Ak sa práve chystáte na maľovanie, u nás nájdete všetko, čo pravý domáci kutil potrebujete.

Nemáte ešte vymaľované, avšak nechali by ste túto činnosť radšej na niekoho iného? Súčasťou našich služieb je aj samotná maliarska činnosť. Zverte Vaše priestory do rúk našich šikovných maliarov, ktorí sa o ich zveľadenie postarajú rýchlo a profesionálne!

 

Využite naše služby